Namiętna relacja rok po roku

Wznieć ogień w sypialni i miej:

Zdrowa relacja, to dobry seks

Co otrzymasz dołączając do kursu

Lekcje w formie video

Dokładne instrukcje od A do Z

Szablony i checklisty

Dostęp do nowych materiałów

Dostęp do materiałów 24/7

Strategia do uzupełnienia

Co znajdziesz w kursie

Moduł 1 - Bliskość w relacji

Moduł 2 - Seks wystarczająco dobry

Moduł 3 - Czym jest prawdziwa intymność w relacji ​

Wariant bez pakietów

Wartość: 197zł

Wariant z pakietami

Pakiet Mini

222 zł

Pakiet Podstawa

333 zł

Pakiet Pro

999 zł

Prowadzący

MONIKA GAŁUSZKIEWICZ

Moje życie dziś, jest takie jak chce, ale nie zawsze tak było.

Uwielbiam pomagać i od dziecka, robiłam to bezinteresownie. Dzieliłam się wiedzą, wysłuchiwałam, znajdywałam rozwiązania itd., za dziękuję, bo przecież nie miałam dyplomu, doświadczenia, nie potrafiłam docenić własnej wiedzy.

Odkąd pamiętam czytam 1-3 książki tygodniowo, psychologią interesuję się od 16 roku życia, a seksuologia skradła mi serce gdy miałam 6 lat.

Różnica między kiedyś a dziś jest taka, że zostałam profesjonalistą w tym co robię. Ćwierć wieku temu, zamiast pójść na psychologię poszłam na kulturoznawstwo, bo się bałam. W końcu psychologia kliniczna stała się faktem, poszłam za ciosem i ukończyłam seksuologię i teraz z pasją poświęcam się edukacji seksualnej, pracuję głównie warsztatowo z dorosłymi, czasem ze starszą młodzieżą. Uczę jak edukować nasze pociechy by wiedziały, że w rodzinie nie ma tematów tabu, a jest bliskość i zrozumienie. Pomagam partnerom w komunikowaniu swoich potrzeb i zrozumieniu drugiej strony. Pisze, nagrywam, rozmawiam.

Moją misją jest by w każdym domu seks był tematem codziennych rozmów, by rodzice i dzieci mogli swobodnie się komunikować. Marzę by każdy cieszył się dobrym seksem i kochającym partnerem, i przekuwam to na rzeczywistość.

Co robię?     Wzmacniam relację intymną. Sprawiam by bardziej się chciało 🙂

Wezwanie do działania

Zamiast kolejnych postanowień roworocznych, że coś zrobisz, po prostu zacznij działać, spraw by twoja relacja była namiętna jeszcze w tym roku 🙂

Shopping Cart