Zapisz się, ilość miejsc ograniczona

Bezpłatne webinar

Jak rozmawiać z partnerem o seksie?

23.03.2022

19:30

By mieć intymną relację i namiętność w sypialni

ZAREZERWUJ MIEJSCE

O czym będziemy rozmawiać?

RUTYNA

Jak ją zabić i wprowadzić urozmaicenia.

LIBIDO - POŻĄDANIE

Co zrobić by bardziej się chciało

SATYSFAKCJA

Rozmowa kluczem do zmiany

Na spotkanie zaprasza:

Monika Gałuszkiewicz

Pikantnie i z humorem o seksie

Z miłości do ludzi – Buntownik z wyboru
Moje życie dziś, jest takie jak chce, ale nie zawsze tak było.

Uwielbiam pomagać i od dziecka, robiłam to bezinteresownie. Dzieliłam się wiedzą, wysłuchiwałam, znajdywałam rozwiązania itd., za dziękuję, bo przecież nie miałam dyplomu, doświadczenia, nie potrafiłam docenić własnej wiedzy.

Odkąd pamiętam czytam 1-3 książki tygodniowo, psychologią interesuję się od 16 roku życia, a seksuologia skradła mi serce gdy miałam 6 lat. 

Różnica między kiedyś a dziś jest taka, że zostałam profesjonalistą w tym co robię. Ćwierć wieku temu, zamiast pójść na psychologię poszłam na kulturoznawstwo, bo się bałam. W końcu psychologia kliniczna stała się faktem, poszłam za ciosem i ukończyłam seksuologię i teraz z pasją poświęcam się edukacji seksualnej, pracuję głównie warsztatowo z dorosłymi, czasem ze starszą młodzieżą. Uczę jak edukować nasze pociechy by wiedziały, że w rodzinie nie ma tematów tabu, a jest bliskość i zrozumienie. Pomagam partnerom w komunikowaniu swoich potrzeb i zrozumieniu drugiej strony. Pisze, nagrywam, rozmawiam.

Moją misją jest by w każdym domu seks był tematem codziennych rozmów, by rodzice i dzieci mogli swobodnie się komunikować. Marzę by każdy cieszył się dobrym seksem i kochającym partnerem, i przekuwam to na rzeczywistość.

Co robię?

Wzmacniam relację intymną. Sprawiam by bardziej się chciało 

Zacznij swobodnie rozmawiać i ciesz się intymną relacją

Czasem potrzebna jest zmiana, czasem potrzebne zrozumienie, że można coś zrobić inaczej